Aktualności

Kolejna wpłata WOWP trafiła na konto Akademii Widzewa

Wielka Orkiestra Widzewskiej Pomocy (WOWP) trwa i stale wspiera klubową kuźnię talentów. W lipcu na konto Akademii Widzewa trafił kolejny przelew od sponsora strategicznego, opiewający na kwotę 35 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że 16 lipca została zawarta nowa umowa pomiędzy Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Kibiców "Tylko Widzew" i klubem Widzew Łódź, na mocy której oba podmioty zdecydowały się przedłużyć współpracę na sezon 2020/21. Fani finansujący WOWP, w tym kibice zrzeszeni w ramach Klubu "1910", wspierają Akademię jako sponsor strategiczny od 2017 roku. Fani przelewają na konto środki finansowe, przekazywane następnie w ramach WOWP do klubu i przeznaczane następnie na wynajem obiektów treningowych, zakup sprzętu treningowego, technicznego do analizowania spotkań czy medycznego do opieki nad zawodnikami, ale także na transport i wyżywienie. Łączna kwota przekazana do klubu w sezonie 2019/20, razem z ostatnim przelewem, wyniosła 210 tysięcy złotych.

Cieszymy się, że Widzew może liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy cyklicznie wpłacają na konto stowarzyszenia kwoty pieniężne mające pomóc w szkoleniu widzewskiej młodzieży. Z tego miejsca zachęcamy do dołączenia do Klubu "1910", zrzeszającego fanów dokonujących regularnych wpłat na WOWP. Szczegóły akcji można znaleźć na oficjalniej stronie OSK "Tylko Widzew" (KLIKNIJ TUTAJ).


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Korona Kielce - Widzew Łódź 15.10.2021 CZ. II

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 32
2 Korona Kielce 25
3 Miedź Legnica 24
4 GKS Tychy 22
5 Sandecja Nowy Sącz 22
6 ŁKS Łódź 20
7 Arka Gdynia 20
Pełna tabela