Aktualności

Champions Łowicz klubem współpracującym z Akademią Widzewa

Certyfikowana szkółka piłkarska z Łowicza - jako kolejny klub z regionu - podpisała umowę o współpracy z Akademią Widzewa Łódź.

Akademia Piłkarska Champions Łowicz prowadzi szkolenia dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Warto podkreślić, że szkółka od dłuższego czasu współpracowała z Widzewem Łódź. Drużyny naszego klubu współpracującego brały udział w turniejach Młodego Widzewa, trenerzy Champions Łowicz uczestniczyli w szkoleniach, a zdolni zawodnicy byli powoływani na treningi reprezentacji Akademii Widzewa.

- Chcemy przekazywać naszych najbardziej utalentowanych zawodników, tak aby mieli oni możliwość dalszego rozwoju. Wydaje nam się, że Widzew Łódź to odpowiednie miejsce dla tych młodych chłopaków, dla których szukamy kierunku dla kontynuowania kariery. Łowicz to środowisko widzewskie, co ma też wpływ na wybór kolejnego klubu przez rodziców naszych podopiecznych. Wydaje mi się, że większość z rodziców marzy właśnie o tym, by ich dziecko zagrało w koszulce z herbem Widzewa na piersi - powiedział Konrad Ścibor z Akademii Piłkarskiej Champions Łowicz.

Przypomnijmy, że współpraca pomiędzy Akademią Widzewa a klubami partnerskimi obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy klubów partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także mogą korzystać z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymiany doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy klubów partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Potencjalni partnerzy mogą podjąć współpracę z Akademią Widzewa na różnych poziomach:
a) Młodego Widzewa,
b) klubu współpracującego,
c) klubu partnerskiego,
d) ośrodka partnerskiego.

Wszystkie kluby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Akademią Widzewa w ramach programu klubów partnerskich zachęcamy do zapoznania z załączoną prezentacją multimedialną [KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]

Dane kontaktowe:

Wojciech Pawłowski - koordynator ds. programów partnerskich
tel. 728-402-227
e-mail: wojciech.pawlowski@widzew.com


Sponsor strategiczny Akademii Widzewa

Najnowsza Galeria

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Widzew Łódź - Skra Częstochowa 24.09.2021 cz. III

Tabela rozgrywek

1 Widzew Łódź 23
2 Korona Kielce 22
3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18
4 GKS Tychy 18
5 ŁKS Łódź 17
6 Odra Opole 17
7 Arka Gdynia 16
Pełna tabela