Kadra zarządzająca

Dyrektor Akademii/koordynator szkolenia bloku A i B: Maciej Szymański (UEFA Elite Youth)

Koordynator szkolenia bloku C i D: Andrzej Kretek (UEFA PRO)

Koordynator metodologii: Tomas Pereira

Koordynator skautingu młodzieżowego: Michał Opiłka

Koordynator programów społecznych (Młody Widzew, kluby partnerskie, programy stażowe): Wojciech Pawłowski

Koordynator działu analiz: Norbert Smorawski

Specjalista ds. administracji: Magdalena Wańdoch

 

BLOK A

Widzew II/U19 Łódź

Trener główny/trener prowadzący Widzew II: Jakub Grzeszczakowski (UEFA A)

Asystent trenera/trener prowadzący U19: Michał Czaplarski (UEFA A)

Asystent trenera/analityk: Norbert Smorawski (Grassroots C)

Trener bramkarzy: Konrad Przybylski (Goalkeeper B)

Trener przygotowania motorycznego: Sergiusz Przybylski

Kierownik drużyny: Jacek Skupień

Fizjoterapeuta: Katarzyna Flis

Lekarz: Michał Szufnara

 

BLOK B

Widzew U16/U17 Łódź

Trener główny/trener prowadzący U17: Łukasz Jonczyk (UEFA Elite Youth)

Asystent trenera/trener prowadzący U16: Krzysztof Mordak (UEFA A)

Trener bramkarzy: Konrad Przybylski (Goalkeeper B)

Trener przygotowania motorycznego: Sergiusz Przybylski

Fizjoterapeuta: Paulina Konik

Lekarz: Michał Szufnara

 

BLOK C

Widzew U14/U15 Łódź

Trener główny/trener prowadzący U15: Tomasz Kmiecik (UEFA A)

Asystent trenera/trener prowadzący U14: Tomas Pereira (UEFA B)

Asystent trenera/analityk: Paweł Człapiński (UEFA A)

Trener bramkarzy: Konrad Przybylski (Goalkeeper B)

Trener przygotowania motorycznego i fizjoterapeuta: Wiktor Wróbel

Lekarz: Michał Szufnara

 

BLOK D

Widzew U12/U13 Łódź

Trener główny/trener prowadzący U13: Norbert Smorawski (Grassroots C)

Asystent trenera/trener prowadzący U12: Adam Wojtczak (UEFA B)

Asystent trenera/asystent trenera bramkarzy: Konrad Rutkowski (Grassroots C)

Analityk: Igor Pakuła

Trener bramkarzy: Konrad Przybylski (Goalkeeper B)

Trener przygotowania motorycznego i fizjoterapeuta: Wiktor Wróbel

Lekarz: Michał Szufnara